Yhteystiedot

Lapin neuroyhdistys ry

mslappi@gmail.com

Facebookissa Lapin neuroyhdistys sekä avoin Lapin neuroyhdistyksen infosivu 

 

HALLITUS 2017:

Puheenjohtaja
Niina Puuronen
Puh. 044 310 0023
niina.puuronen@gmail.com

Sihteeri, varapuheenjohtaja
Riina Alviola
Puh. 040 549 4974
riina.alviola@gmail.com

Rahastonhoitaja
Anssi Puuronen
Puh. 040 961 7683
anssi.puuronen@gmail.com

Liikuntavastaava
Veijo Karvonen
Puh. 040 213 3210
veijo.karvonen@hotmail.fi

Liikuntavastaava, tiedottaja
Sirpa Karvonen                         
Puh. 050 547 2706                  
sirpa.karvonen@hotmail.com  

Tiedottaja, jäsenrekisterivastaava
Minna Puustinen
Puh. 040 519  8060
minna.puustinen3@gmail.com
 
Varajäsenet
Tuula Storhammar
Puh. 040 587 7973
tuula.storhammar@gmail.com
 
Harri Laiho
Puh. 0400 456 015
harri.laiho@pp.inet.fi
 
Petri Siekkinen, jäsenrekisterivastaava
Puh 045 151 8400
petrisiekkinen623@gmail.com